Informație

Calorii în Gravy

Calorii în Gravy


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Calorii în Gravy

În cazul în care există mai mult de o măsurătoare de porție disponibile, faceți clic pe porție pentru a selecta alte porții.

Calorii și Macronutrienți

Servire
Faceți clic pentru a vedea alte unități
caloriiCarb
(G)
Proteină
(G)
Grăsime totală
(G)
Sat. Gras
(G)
Gravy, au jus, conserve3862.90.50.2
Grav, au jus, uscat1 lingură91.40.30.30.1
Grav, vită, conserve12311.28.75.52.7
Greu, instant maro, uscat1725271.438.753.826.6
Greu, maro, uscat1 lingură223.60.60.60.2
Grav, pui, conserve18812.94.613.63.4
Grav, pui, uscat3050.90.80.2
Grisuri, ALIMENTE PERSONALE, MARE ROSIE Baza Au Jus, uscata192.31.60.40.2
Gravure, ALIMENTE PERSONALE, SUPERB Country Mix Gravy, uscat3271364.355.1177.370.9
Gravuri, ALIMENTE PERSONALE, SUPERB Instant Au Jus Mix, uscat33444.623.96.83.1
Gravy, ALIMENTE PERSONALE, SUPERB Instant Beef Gravy Mix, uscat254.10.70.60.3
Gravy, Foods personalizate, SUPERB Instant Brown Gravy Mix, uscat1725271.438.753.826.6
Grey, ALIMENTE PERSONALIZATE, SUPERB Instant Pui Gravy Mix, uscat263.80.710.3
Gravuri, ALIMENTE PERSONALE, SUPERB Instant de porc Gravy Mix, uscat244.30.60.50.3
Gravy, Food Food, SUPERB Instant Turcia Gravy Mix, uscat273.90.810.3
Gravy, Food Food, SUPERB Old-Fashioned BISCUIT Gravy MIx, uscat3366368.844.6190.657
Gravuri, ALIMENTE PERSONALE, SUPERB Biscuit cu mancare veche cu bumbac, mixt uscat3400352.744.7201.659.1
Gravy, HEINZ Home Style Savory Beef Gravy2 oz223.50.60.60.2
Gravy, HEINZ, HEINZ Home Style Savory Brown Gravy, conserve.25 cana253.40.90.80.3
Vită grea, instantă, uscată254.10.70.60.3
Greu, curcan instant, uscat273.90.810.3
Gravuri, carne sau păsări de curte, preparate, reduse de sodiu1 cană12514.595.72.4
Grav, ciupercă, conserve1191336.51
Greu, ciupercă, deshidratat, uscat1 cană7013.82.10.90.5
Cârnați Gravy, NESTLE, CHEF-MATE Gravy, gata de servit4614187136.9369.195.9
Gravy, NESTLE, TRIO Au Jus Gravy Mix, uscat81.700.20.1
Gravy, NESTLE, TRIO Brown Gravy Mix, uscat243.50.60.90.3
Gras, NESTLE, TRIO Pui Gravy Mix, uscat325.10.90.90.3
Gravy, NESTLE, TRIO Country Gravy Mix, uscat355.20.71.20.3
Gravy, NESTLE, TRIO Southern Gravy Mix, uscat1770222.79.193.720.6
Gravy, NESTLE, TRIO Turcia Mix Gravy, uscat2053408.548.624.65.6
Greu, ceapă, deshidratat, uscat1 cană7716.22.20.70.4
Gris, PEPPERIDGE FARM HEARTY HEARTY BEEF GRAVY, GLAR GLARY14621.110.22.40.8
Grav, de porc, uscat1 portie254.30.60.60.3
Grav, curcan, conserve12212.26.251.5
Greu, curcan, uscat1 portie264.60.70.50.1
Greu, tip nespecificat, uscat1 cană8514.43.220.7


Priveste filmarea: Afla cate calorii kcal iti trebuie pentru slabit. masa musculara. mentinut greutatea. Pas cu pas (Mai 2022).